Cellulit? Bez paniki!

Jeżeli powstaje nam na ciele cellulit to dla nas znak, iż nieprawidłowo funkcjonuje nam układ limfatyczny i organizm ma problem z pozbywaniem się toksyn. By wspomóc swój organizm należy zadbać o prawidłową dietę, odpowiednie kosmetyki, oraz przede wszystkim zacząć uprawiać sport.cellulit
Bardzo dobrze na cellulit robi pływanie , bieganie oraz jazda na rowerze. Problemy z cellulitem dotykają tylko i wyłącznie kobiety ze względu na ich specyficzną budowę ciała i rozmieszczenie tkanki tłuszczowej i specyfikę tkanki łącznej. Jedną z przyczyn powstawania cellulitu oprócz nieprawidłowej diety są problemy hormonalne, a dokładnie zbyt dużo żeńskiego hormonu estrogenu. Szczególnie narażone na powstawanie cellulitu są kobiety w wieku dojrzewania, ciąży oraz menopauzy. Bardzo często powstawanie cellulitu jest genetyczne. Jeżeli matka miała te przypadłość to i córka będzie miała. Dlatego jeżeli jest się w takiej sytuacji, wyjątkowo trzeba dbać o prewencję, nawilżać skórę pijąc dużo wody, ujędrniać ją stosując odpowiednie preparaty antycellulitowe, oraz nie jeść śmieciowego jedzenia z dużą zawartością tłuszczu i pustych kalorii takie jak hamburgery, hot dogi, pizze.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI